dildoWeb HostingSpell Check
Android | Mac

Наші Послуги

Товариство з обмеженою відповідальністю "112 Україна" засновано у 1995 році за участю Автомобільної Федерації України (ФАУ) з метою сприяння мобільності населення України та розвитку автомобільного туризму. Сьогодні 112 Україна - це організація, яка успішно впроваджує комплексну програму послуг для автомобілістів як з України, так і з закордону.

Служба Дорожньої Допомоги

Служба Дорожньої Допомоги

Ми пропонуємо Вам послуги з евакуації несправних/ аварійних автомобілів і послуги дорожньої допомоги. Також пропонується перевезення автомобілів (в т.ч. нових) по Україні.
Бош Авто Сервіс

Бош Авто Сервіс

Отримавши сертифікацію Bosch Car Service, наша СТО має можливість надавати широкий спектр послуг з ремонту автомобілів, заміні запчастин і діагностиці згідно з процедурами автовиробників.
Контакт Центр

Контакт Центр

Наш Сall центр дозволить ефективно організувати обслуговування Ваших клієнтів, тим самим мінімізувати втрати дзвінків, стандартизувати якість консультування і зміцнити Ваш імідж в очах клієнтів і партнерів.
Супутні Сервіси

Супутні Сервіси

Нашим клієнтам ми також пропонуємо послуги прокату автомобілів, автоексперта, аварійного комісара, страхового адвоката, страхування автомобілів, а також цілодобова охоронювана стоянка.