dildoWeb HostingSpell Check
Android | Mac

Проблеми з автомобілем в дорозі це завжди неприємність… Частково покращити Вам настрій зможе Служба Дорожньої Допомоги 112UA: евакуатор, заміна колеса, дрібний ремонт в дорозі і евакуація спеціальним автомобілем до найближчої станції ремонту чи за будь-якою іншою адресою за Вашим бажанням – це сервіс, корисний і необхідний для будь-якого автомобіліста який цінує свій час і своє авто.

Ми пропонуємо Вам послуги з евакуації несправних/аварійних автомобілів і послуги дорожньої допомоги, а саме: заміна колеса, зарядка акумулятора, заміна свічок запалення і інші роботи діагностики і дрібного ремонту в дорозі. Ці послуги надаються в безперервному режимі.

Телефон диспетчера 0 800 505 550 (безкоштовно з міського телефона в межах України) або з мобільного: +38 067 340 1390 чи +38 050 317 9987.
For international clients and partners please dial +380976683830

Евакуація

З 1995 року 112 Україна надає послуги з перевезення автомобілів евакуатором. Наші водії мають великий досвід роботи по евакуації легкових автомобілів, джипів і мікроавтобусів.

Послуги евакуації надаються нами по Львову, Україні та всій Європі.
Для перевезення використовується спеціально обладнаний евакуатор компанії Mercedes. Завантаження автомобіля здійснюється по двох висувних похилих платформах за допомогою професійної електричної лебідки. Евакуатор має в комплектації підкатні візки для евакуації автомобіля із заблокованими колесами,  а також комплект кріпильних ременів з натяжними пристроями.

Наші досвідчені працівники разом з цим обладнанням готові допомогти Вам у важкій ситуації на дорозі!

Оперативна технічна допомога

Оперативна технічна допомога – усунення несправності за місцем знаходження несправного транспортного засобу на вулично-шляховій мережі з метою його урухомлення або створення можливості для доїзду до найближчого стаціонарного місця ремонту чи стоянки.
Якщо при наданні оперативної технічної допомоги встановлено недоцільність або неможливість надання допомоги на місці, Ви відразу можете замовити наступну послугу, а саме оперативну доставку (евакуацію) та отримати її за спеціальним тарифом!

Хто може замовити

Споживачами послуг асистансу можуть бути:

  • Власники/користувачі транспортних засобів (фізичні особи, юридичні особи будь-якої форми власності).
  • Виробники транспортних засобів.
  • Продавці транспортних засобів (зокрема, імпортери, лізингодавці).
  • Підприємства, які надають транспортні засоби на прокат.
  • Станції технічного обслуговування та ремонту.
  • Страхові та асистанські компанії.

Співпраця:

На міжнародному рівні ми активно співпрацюємо з багатьма європейськими автомомбільними клубами, найбільшими з яких є: ADAC (Німеччина), OAMTC (Австрія), TCS (Швейцарія). В Україні нашими партнерами стали такі відомі компанії України (страхові, асистанські, інш.), як: Коріс Україна, Гарант Асистанс, Українська Служба Допомоги, Страхова компанія Крона, Рентал Груп (AVIS) та інші юридичні особи, які турбуються про власний автопарк та про авто своїх клієнтів.

Для юридичних осіб надаємо послуги з оформленням всіх необхідних документів згідно українського законодавства: рахунок, акт виконаних робіт, податкова накладна, тощо.

Тарифи:

Переглянути у форматі pdf