dildoWeb HostingSpell Check
Android | Mac

Співпраця з 112 Україна

Для підприємств, установ та організацій будь-якої форми власності пропонуємо широкий спектр напрямків для співпраці:

Бош Авто Сервіс “112 Україна”

Корпоративні клієнти значно економлять, обслуговуючись в мережі Bosch Service, так як на СТО мережі вартість робіт і запасних частин для авто нижче, ніж на «рідних» станціях автомобілів.

Секрет у тому, що компанія Роберт Бош, як один з найбільших в світі незалежних виробників запчастин, систем і компонентів, що використовуються при виробництві більшості марок автомобілів, надає особливе «know how» для обслуговування і ремонту учасникам мережі Bosch Service Практика показує, що обслуговувати парк автомобілів у мережі Bosch Service дешевше ніж користуватися послугами станцій автодилерів.

Корпоративне обслуговування має масу переваг: компанія отримує професійне обслуговування за єдиними стандартами на всій території країни, крім того, відносини сторін та всі необхідні послуги фіксуються юридично.

Для вас ми пропонуємо:

  • Діагностика та ремонт вашого автопарку
  • Технічне обслуговування автомобілів всіх марок
  • Професйний догляд за автомобілями
  • Проходження обов’язкового технічного контролю

Більш детально з повним спектром послуг станції технічного обслуговування ви можете ознайомитися на web-сторінці http://boschservice.lviv.ua

Наші постійні клієнти:

Служба Дорожньої Допомоги 112UA

Товариство з обмеженою відповідальністю “112 Україна” є єдиним в Україні підприємством-учасником таких міжнародних організацій як Загальноєвропейська мережа технічного асистансу та FIA (Міжнародна автомобільна федерація). Ми надаємо комплекс послуг асистансу на всій території України як для наших співгромадян так і для іноземців.

Більш ніж десятилітня успішна співпраця з відомими європейськими автомобільними клубами (ADAC (Німеччина), OEAMTC (Австрія), ANWB (Голландія), TCS (Швейцарія)) і страховими (асистанськими) компаніями (Global Voyager Assistance (Російська федерація), Europ Assistance (Польща) ) дозволила надати допомогу більш ніж 40000 клієнтам з України та 14 іноземних держав.

Слід зазначити, що робота нашого колл центру організована цілодобово, без святкових і вихідних днів. Тобто, коли б ви не зателефонували за номером 0 800 505 550 (безкоштовно з міського телефона в межах України) або з мобільного: +38 067 340 1390 чи +38 050 317 9987, ви завжди отримаєте можливість скористатись послугами евакуатора чи дорожньої допомоги незалежно від часу доби чи дня року.

Хто може замовити

Споживачами послуг асистансу можуть бути:

  • Власники/користувачі транспортних засобів (фізичні особи, юридичні особи будь-якої форми власності).
  • Виробники транспортних засобів.
  • Продавці транспортних засобів (зокрема, імпортери, лізингодавці).
  • Підприємства, які надають транспортні засоби на прокат.
  • Станції технічного обслуговування та ремонту.
  • Страхові та асистанські компанії.

 

Наші постійні клієнти:

Просимо вибачити за тимчасові незручності. Сторінка у стадії розробки

Просимо вибачити за тимчасові незручності. Сторінка у стадії розробки

Якщо Вас зацікавила можливість співпраці з нами, чи у Вас є будь-які запитання – просимо без вагань звертатися. Всі необхідні контактні дані ви можете знайти у розділі “Контакти” цього сайту.